Strona główna > Główna środek > I liga
Sparingi Puszczy: wygrany i przegrany2018-02-10 14:46:00

Piłkarze I-ligwej Puszczy Niepołomice przegrali dziś sparing z liderem II ligi czeskiej Slezský FC Opava 2-4.

10 lutego (Ustroń): Puszcza Niepołomice – Slezský FC Opava 2-4

Bramki dla Puszczy: Konrad Stępień 24, Rafał Mikulec 59

PUSZCZA: Staniszewski (46 Mleczko), Fryc, Stawarczyk (30 Lepiarz), Czarny (60 Stawarczyk), Mikołajczyk – Ryndak (46 Zagórski), Stefanik (46 Uwakwe), Stępień, Domański (46 Żurek), Drzazga (46 Mikulec) – Orłowski (46 Szewczyk).

7 lutego (Mielec): Puszcza Niepołomice - Wisła Puławy 2-1 (2-0)

1-0 Krzysztof Drzazga 7

2-0 Dawid Nowak 41

2-1 Jakub Smektała 70

PUSZCZA (I połowa): Miłosz Mleczko – Piotr Stawarczyk, Michał Czarny, Konrad Stępień – Patryk Fryc, Marcin Stefanik, Maciej Domański, testowany, Krzysztof Drzazga, Michał Mikołajczyk – Dawid Nowak.

PUSZCZA (II połowa): Marcin Staniszewski – Patryk Fryc, Damian Lepiarz, Michał Mikołajczyk, Rafał Mikulec, Dawid Ryndak, Longinus Uwakwe, Dominik Zawadzki, Krzysztof Szewczyk, Bartosz Żurek, Marcin Orłowski.

WISŁA: Sebastian Madejski – Mateusz Pielach (46 Bartosz Sulkowski), Sebastian Murawski, Jakub Poznański (46 Piotr Żemło), Arkadiusz Maksymiuk, Iwan Łytwyniuk (46 Michał Kobiałka), Adrian Popiołek, Sylwester Patejuk (46 Robert Hirsz), Tomasz Sedlewski, Piotr Zmorzyński, Alen Ploj oraz Jakub Smektała.

***

Zawodnicy, którzy w przerwie zimowej wzmocnili kadrę Puszczy wybrali numery, z którymi będą występować w barwach drużyny z Niepołomic.

Miłosz Mleczko postanowił, że na jego bluzie bramkarskiej pojawi się numer 99. Patryk Fryc będzie grał z „4”, Konrad Stępień z „5” a Krzysztof Drzazga z „9”.

***

Andrzej Sobieszczyk został piłkarzem trzecioligowego Motoru Lublin.

24-latek dołączył do Puszczy w sezonie 2012/2013 przychodząc ze Skawy Wadowice. W pierwszym sezonie został wypożyczony do Czarnych Staniątki. Później z większym bądź mniejszym dorobkiem meczowym był zawodnikiem seniorskiej kadry Puszczy.

Łącznie w czasie pobytu w klubie rozegrał 76 oficjalnych meczów ligowych i pucharowych. Kibicom Puszczy z pewnością zostanie w pamięci jako bohater konkursu rzutów karnych pucharowego meczu z Lechią Gdańsk.