Strona główna > Główna środek > I liga
Słonie wygrały z Puszczą2017-09-02 13:28:00

W dzisiejszym sparingu Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonał I-ligową Puszczę Niepołomice 3-1.

Bruk-Bet Termalica - Puszcza Niepołomice 3-1 (1-0)

1-0 Kupczak 2

1-1 Czarny 50

2-1 Stefanik 80 (karny)

3-1 Wróbel 83

BBT: Baran (46 Trela) - Szeliga, Słaby, Kupczak, Miković - Gergel (70 Guba), Piątek (46 Jovanović), Stefanik, Misak (46 Peda), Pawłowski - Śpiączka (46 Wróbel).

PUSZCZA (I połowa): Sobieszczyk – Furtak, Lepiarz, Stawarczyk, Bartków – Szewczyk, Uwakwe, Ziętarski, Domański, Mikulec – Nowak.

PUSZCZA (II połowa): Sobieszczyk – Bartków, Lepiarz, Czarny, Mikulec – Leleno, Kotwica, Zawadzki, Ziętarski (75 Kaszubowski), Szewczyk (60 Mikołajczyk) – Nowak (60 Orłowski).

Gospodarze prowadzili od 2. minuty po bramce Mateusza Kupczaka. Pomocnik wykończył dośrodkowanie z rzutu rożnego. Rywale wyrównali w 50. minucie po trafieniu Michała Czarnego, byłego zawodnika "Słoni". Gol padł po strzale oddanym z kilku metrów. W 80. minucie Samuel Stefanik pewnym uderzeniem z rzutu karnego wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Trzy minuty później główką golkipera Puszczy pokonał Jakub Wróbel.

W tym spotkaniu nieoficjalny debiut w barwach Bruk-Betu Termaliki zaliczyli Bartosz Szeliga i Szymon Pawłowski.