Strona główna > Główna środek > I liga
I liga (22): Remis Sandecji w Głogowie2016-03-19 22:54:00

W 22. kolejce I ligi Sandecja zremisowała 1-1 z Chrobrym w Głogowie. Sądeczanie zajmują 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 28 pkt (6 pkt nad strefą spadkową).

Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 1-1 (0-0)

0-1 Filip Piszczek 55

1-1 Damian Sędziak 62

Sędziował Łukasz Bednarek (Koszalin). Żółte kartki: Lafrance, B. Machaj, Michalec, Sędziak, Drewniak - Małkowski, Szufryn. Czerwona kartka: Ilków-Gołąb (Chrobry, 48, faul taktyczny). Mecz bez publiczności.

CHROBRY: Szymański - Ilków-Gołąb, Lafrance (46 Długołęcki), Horoszkiewicz, Samiec - B. Machaj (55 Michalec), M. Machaj (78 Malinowski), Drewniak, Szczepaniak, Sędziak - Górski.

SANDECJA: Radliński - Szarek, Cseh, Szufryn, Słaby - Dudzic (80 Čtvrtníček), Náther, Baran, Trochim, Małkowski - Piszczek (67 Sobotka).

Sądeczanie zaprzepaścili szansę na zwycięstwo. Od 48. minuty grali z przewagą jednego zawodnika. W 49. minucie Trochim nie wykorzystał karnego, jego strzał obronił Szymański. Prowadząc 1-0 goście pozwolili miejscowym wyrównać...