Strona główna > Główna środek > I liga
I liga (15): Wygrana Sandecji z Wigrami2015-11-01 07:12:00

W 15. kolejce I ligi piłkarskiej Sandecja pokonała w sobotę 1-0 Wigry Suwałki. Sądeczanie zajmują 10. miejsce z dorobkiem 20 punktów (5 pkt nad strefą spadkową).

Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki 1-0 (0-0)

1-0 Arkadiusz Aleksander 53

Sędziował Marcin Szrek (Kielce). Żółte kartki: Szczepański, Berezowskyj (2) - Kalinkowski, Karankiewicz, Adamek. Czerwona kartka: Berezowskyj (71, druga żółta).

SANDECJA: Radliński - Szarek, Berezowskyj, Baran, Słaby - Danek (75 Bartków), Nather, Kasprzak, Szczepański (46 Sobotka), Małkowski - Aleksander (79 Dudzic).

WIGRY: Zoch - Bartkowski (88 Makaradze), Jarzębowski, Karankiewicz, Bogusz - Gąska, Atanackovic (68 Biel), Kalinkowski, Hanzel, Moneta (61 Żebrowski) - Adamek.

Mecz nie był wielkim widowiskiem, ale walki i dobrych okazji strzeleckich dla obu drużyn nie brakowało.

Spotkanie rozpoczęło się od nieporozumienia w obronie sądeckiej, co mogło zakończyć się bramką dla gości. Potem gra się wyrównała, obie strony dążyły do zdobycia gola, jednak w pierwszej połowie bez efektu.

Po przerwie Sandecja zaatakowała nieco śmielej i jedna z akcji zakończyła się sukcesem. Najlepiej w zamieszaniu odnalazł się Arkadiusz Aleksander i zdobył gola dającego zwycięstwo.

Goście od 71. minuty grali w przewadze liczebnej i do końca walczyli o remis, jednak Łukasz Radliński zachował czyste konto.