Strona główna > Główna środek > I liga
I liga (10): Sandecja nie dała rady Arce2015-09-26 22:56:00

Sandecja przegrała w Gdyni z Arką 1-2. W 10 kolejkach I ligi piłkarskiej sądeczanie zgromadzili 13 punktów.

Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 2-1 (0-1)

0-1 Arkadiusz Aleksander 21

1-1 Paweł Abbott 46

2-1 Michał Nalepa 60

Sędziował Sebastian Jarzębak (Bytom). Żółte kartki: Renusz, Stolc, Nalepa, Vinicius - Kasprzak, Słaby, Tarasenko, Kozioł. Widzów 3619.

ARKA: Jałocha - Stolc, Marcjanik, Sobieraj, Warcholak - Vinicius, Łukasiewicz, Bożok, Tomasiewicz (46 Nalepa), Renusz (46 Siemaszko) - Abbott (90 Mosiejko).

SANDECJA: Kozioł - Danek, Bartków, Szarek, Słaby - Dudzic (86 Piszczek), Nather, Kasprzak (67 Tarasenko), Nowak (64 Ctvrtnicek), Małkowski - Aleksander.

Mecz miał dwa oblicza. Pierwsza połowa to dominacja Sandecji udokumentowana golem Arkadiusza Aleksandra oraz kolejne okazje bramkowe.

Po przerwie Arka uzyskała przewagę, totalnie zdominowała sytuację na boisku i wbiła Sandecji dwa gole, marnując jeszcze kilka "setek".