Strona główna > Główna środek > I liga
I liga: Siódma kolejna wygrana niecieczan (AKTUALIZACJA)2015-05-24 15:34:00

W 32. kolejce I ligi piłkarskiej Termalica Bruk-Bet Nieciecza pokonała na wyjeździe Bytovię 3-2. To siódme z rzędu zwycięstwo wicelidera.

W niedzielę Wisła Płock zremisowała z Chojniczanką 1-1 i na 2 kolejki przed końcem rozgrywek Termalica Bruk-Bet ma 4 punkty przewagi nad zespołem z Mazowsza. Zagłębie Lubin zapewniło już sobie awans do ekstraklasy, niecieczanom wystarczy wygrać u siebie z Pogonią Siedlce i... liczyć na przychylność Komisji Licencyjnej PZPN.

Drutex Bytovia Bytovia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2-3 (2-0)

1-0 Janusz Surdykowski 32 (karny)

2-0 Janusz Surdykowski 38

2-1 Marko Bajic 56 (samob.)

2-2 Tomasz Foszmańczyk 58

2-3 Jakub Biskup 78

Sędziował Tomasz Wajda (Żywiec). Żółte kartki: Bąk, Szewczyk, Jakóbowski, Formela  - Biskup, Kopacz, Jarecki.

Drutex Bytovia: Laskowski - Michalski (75 Formela), Juraszek, Bąk, Jasiński - Bajic (65 Jarzembski), Okuno, Jakóbowski, Mandrysz - Szewczyk (86 Chojnacki), Surdykowski.

Termalica Bruk-Bet: Nowak - Nowak - Chomiuk, Czerwiński, Kopacz (46 Foszmańczyk), Jarecki (88 Kaczmarczyk) - Janeczko, Kupczak, Sołdecki, Plizga (81 Pleva), Biskup - Drozdowicz.

Gospodarze po pierwszej połowie wygrywali 2-0. Prowadzenie objęli w 32. minucie po golu z rzutu karnego Janusza Surdykowskiego. Sześć minut później wynik podwyższył Surdykowski. Goście straty odrobili w drugiej połowie. W 56. minucie samobójczego gola zdobył Marko Bajic. W 58. minucie wyrównał Tomasz Foszmańczyk. W 77. minucie trzecią bramkę dla "Słoników" zdobył Jakub Biskup.