Strona główna > Główna środek > I liga
I liga: Niecieczanie samodzielnie na czele2014-11-09 16:09:00

W 16. kolejce I ligi piłkarskiej Termalica Bruk-Bet Nieciecza pokonała na wyjeździe Pogon Siedlce 4-1 i umocniła się na czele tabeli, gdyż Zagłębie Lubin przegrało z Miedzią Legnica 0-2. Niecieczanie mają 34 pkt i wyprzedzają o trzy "oczka" Wisłę Płock oraz Zagłębie.

Pogoń Siedlce – Termalica Bruk-Bet 1-4 (1-1)

1-0 Bartosz Tarachulski 3

1-1 Jakub Biskup 21

1-2 Dariusz Jarecki 73

1-3 Dariusz Jarecki 76

1-4 Wiktor Płaneta 90

Sędziował Łukasz Bednarek (Koszalin). Żółte kartki: Ratajczak, Dybiec – Fryc, Biskup. Czerwona kartka: Lewandowski (Pogoń, 68).

POGOŃ: Kozaczyński – Grudniewski, Dybiec, Lewandowski, Guzek – Krawczyk (61 Drażba), Rodak, Dziubiński, Ratajczak - Tataj (71 Paczkowski), Tarachulski (57 Djalo).

NIECIECZA: Nowak – Fryc, Czerwiński, Kopacz, Pleva – Biskup (46 Jarecki) Kaczmarczyk, Kupczak, Janeczko – Drozdowicz (84 Płaneta), Paluchowski (62 Foszmańczyk).

Już w 3. minucie prowadzenie gospodarzom dał Bartosz Tarachulski. „Słoniki” wyrównały w 21. minucie po trafieniu z rzutu wolnego Jakuba Biskupa.

W 47. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Emil Drozdowicz. W 73. minucie w zamieszaniu podbramkowym drugiego gola dla Termaliki Bruk-Betu zdobył Dariusz Jarecki. Trzy minuty później ponownie wpisał się na listę strzelców. W ostatniej minucie wynik ustalił Wiktor Płaneta. To jego pierwsze trafienie w oficjalnym debiucie w barwach "Słoników".