Strona główna > Główna środek > I liga
I liga: Sandecja - Termalica 1-3, niecieczanie liderem2014-08-27 21:42:00

W małopolskich derbach I-ligowych Sandecja przegrała z Termaliką 1-3. Niecieczanie są liderem (13 pkt), a sądeczanie zajmują 9. miejsce (6).

5. kolejka I ligi piłkarskiej:

Sandecja Nowy Sącz - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1-3 (0-1)

0-1 Emil Drozdowicz 32

0-2 Emil Drozdowicz 54

1-2 Adrian Frańczak 69

1-3 Emil Drozdowicz 83

Sędziował Paweł Pskit (Łódź). Żółte kartki: Słaby, Niane - Smuczyński, Pleva (2). Czerwona kartka: Pleva (77, dwie żółte).

SANDECJA: Radliński - Słaby, Szufryn, Cicman, Frańczak - Bębenek, Nather (57 Fałowski), Szczepański (46 Niane), Grzeszczyk - Danek (62 Kalisz), Traore.

TERMALICA: Nowak - Fryc, Czerwiński, Kopacz, Kupczak - Biskup, Kaczmarczyk (90+1 Foszmańczyk), Pleva, Sołdecki, Smuczyński (71 Kamiński) - Drozdowicz.

"Słoniki" prowadziły po dwóch trafieniach Emila Drozdowicza. Gospodarze w 69. minucie zmniejszyli rozmiary porażki za sprawą Adriana Frańczaka. Od 77. minuty goście po czerownej kartce dla Dalibora Plevy grały w dziesiątkę. To nie przeszkodziło im w zdobyciu trzeciego gola. Jego autorem ponownie był Drozdowicz. W Nowym Sączu Termalica Bruk-Bet wygrała pierwszy raz w historii.