Strona główna > Główna środek > I liga
I liga: Niecieczanie tracą pierwsze punkty2014-08-24 14:41:00

Po trzech zwycięstwach Termalica Bruk-Bet Nieciecza zremisowała z Dolcanem Ząbki 1-1. Piłkarze spod Tarnowa przewodzą tabeli I ligi, z 2-punktową przewagą nad Stomilem Olsztyn.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Dolcan Ząbki 1-1 (0-1)

0-1 Szymon Matuszek 6

1-1 Jakub Czerwiński 50

Sędziował Marek Opaliński (Legnica). Żółte kartki: Pleva - Łuszkiewicz.

TERMALICA: Nowak – Fryc, Czerwiński, Kopacz, Pleva – Biskup, Kaczmarczyk (46 Jarecki), Foszmańczyk, Sołdecki, (46 Kupczak) Smuczyński (83 Kamiński) - Drozdowicz.

DOLCAN: Leszczyński  - Cichocki, Tadrowski, Klepczarek, Jakubik (78 Chałas) – Łuszkiewicz, Mazek (60 Prejs), Matuszek, Świerblewski (60 Wiśniewski) – Mikita, Piesio.

Mecz dobrze się zaczął dla gości. Z lewego skrzydła dośrodkował Łuszkiewicz, a Matuszek popisał się celną główką. Gospodarze wyrównali 5 minut po przerwie. Z rzutu rożnego z prawej strony piłkę wrzucił Biskup, a Czerwiński skierował ją głową do bramki.