Strona główna > Główna środek > I liga
Były widzewiak dał Sandecji zwycięstwo nad... Widzewem2014-08-16 22:49:00

W 3. kolejce I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz pokonała spadkowicza z ekstraklasy - Widzew 2-0. Oba gole zdobył były zawodnik łódzkiego zespołu Łukasz Grzeszczyk.

Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź 2-0 (1-0)

1-0 Łukasz Grzeszczyk 8 (głową)

2-0 Łukasz Grzeszczyk 63  (głową)

Sędziował Sebastian Jarzębak (Bytom). Żółte kartki: Danek, Frańczak, Urban, Szufryn (2). Czerwona kartka: Szufryn (85, dwie żółte).

SANDECJA: Kozioł - Makuch (67 Bartków), Szufryn, Cicman, Frańczak, Danek (55 Kalisz), Nather, Urban (59 Szczepański), Grzeszczyk, Bębenek, Traore.

WIDZEW: Krakowiak - Kozłowski, Nowak, Mroziński, del Toro, Wrzesiński (65 Batrovic), Kasprzak, Augustyniak (88 Warchoł), Kwiek, Rybicki, Visnakovs (61 Duda).

Pierwszy gol padł w 8. minucie. Z lewej strony dośrodkował Bębenek, a Grzeszczyk popisał się celną główką. W I połowie oba zespoły mogły zdobyć jeszcze po kilka bramek, ale skończyło się na szansach.

W 63. minucie sądeczanie przypieczętowali zwycięstwo. Piłkę na własnej połowie przechwycił Szczepański, Traore podał na lewe skrzydło do Bębenka, ten wrzucił piłkę na dalszy słupek, a Grzeszczyk znów pokazał swe umiejętności gry głową.

Widzewiacy starali się odrobić straty, mieli sporo okazji, ale byli dziś bardzo nieskuteczni.