Strona główna > Główna środek > I liga
Pierwsza wiosenna porażka niecieczan2014-04-18 00:32:00

Pierwszej porażki w tej rundzie doznała Termalica Bruk-Bet Nieciecza. W Olsztynie, w 25. kolejce I ligi, uległa Stomilowi 0-2.

Stomil Olsztyn – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2-0 (2-0)

1-0 Piotr Darmochwał 10

2-0 Grzegorz Lech 15

Sędziował Łukasz Bednarek (Koszalin). Żółta kartka: Bzdęga - Kaczmarczyk.

STOMIL: Skiba – Bucholc, Czarnecki, Kucharski, Warcholak – Szymonowicz, Darmochwał, Kato, Jegliński – Lech (79 Bzdęga) , Łukasik (67 Głowacki).

TERMALICA BRUK-BET: Nowak – Pielorz, Kopacz, Czerwiński, Jarecki – Pawlusiński, Sołdecki (82 Drozdowicz), Piekarski, Kaczmarczyk, Piotrowski (46 Biskup)  - Kujawa.

Emocje spotkania zamknęły się w zasadzie w pierwszej jego części. Najpierw na prowadzenie wyprowadził biało-niebieskich Piotr Darmochwał, a 5 minut później wynik podwyższył Grzegorz Lech. W 32. minucie po zagraniu ręką, Termalica otrzymała rzut karny, który fenomenalnie obronił Piotr Skiba. Strzelał Dariusz Pawlusiński. W drugiej połowie było sporo emocji, lecz bez dogodnych sytuacji dla obu ekip. Termalica swoje okazje miała, ale strzały, które trafiały do bramki Piotra Skiby były oddawane z pozycji spalonej.