Strona główna > Główna środek > I liga
Kolejarz nie dał rady Flocie2014-04-13 22:18:00

Kolejarz Stróże przegrał z Flotą Świnoujście 1-3 i zajmuje 16. miejsce w tabeli I ligi (tylko przed ROW-em i Okocimskim). Rywale awansowali na 10. pozycję.

Kolejarz Stróże - Flota Świnoujście 1-3 (0-2)

0-1 Rafał Grzelak 17

0-2 Petr Hosek 34

1-2 Wojciech Trochim 62 (rzut rożny)

1-3 Krzysztof Bodziony 73

Sędziował Tomasz Garbowski (Opolski ZPN). Żółte kartki: Cichy, Niane - Śpiączka, Sołowiej. Czerwona kartka: Stefanik (Kolejarz, 66, brutalny faul).

KOLEJARZ: Radliński, Cichy, Markowski, Walęciak, Niane, Gryźlak, Stefanik, Wilk, Trochim, Leszczak, Adamek.

FLOTA: Brljak, Jasiński, Zalepa, Kieruzel, Sołowiej (79 Mysiak), Mokwa, Niewiada, Bodziony, Grzelak, Hosek (46 Arifović), Śpiączka (64 Kamiński).

Do przerwy Flota zdobyła dwa gole. Najpierw Grzelak uderzył z woleja w dalszy róg, a następnie celną główką popisał się Hosek. W II połowie gospodarze złapali kontakt, bramkę bezpośrednio z kornera zdobył Trochim. Za moment za brutalny faul na Sołowieju z boiska usunięty został Stefanik. Goście wykorzystali przewagę liczebną i przypieczętowali wygraną - po indywidualnej akcji zza szesnastki trafił do siatki Bodziony.