Strona główna > Główna środek > I liga
Zasłużone trzy punkty Termaliki2014-04-06 15:58:00

W meczu 23. kolejki I ligi piłkarskiej Termalica Bruk-Bet pokonała Olimpię Grudziądz 2-0.

Termalica Bruk-Bet – Olimpia Grudziądz 2-0 (0-0)

1-0 Ceglarz 48
2-0 Kujawa 88
Sędziował Dawid Bukowczan. Żółte kartki: Nowak, Fryc  - Gawęcki, Staniek, Rogalski. Czerwona kartka: Rogalski (90+1)
Termalica Bruk-Bet: Nowak – Fryc, Czerwiński, Kopacz, Pielorz – Biskup (75 Pawlusiński), Sołdecki, Kaczmarczyk, Foszmańczyk (73 Kujawa), Ceglarz - Drozdowicz (86 Piekarski).
Olimpia: Fabiniak - Pisarczuk, Łabędzki, Staniek, Rogalski –  Szczot, Gawęcki (57 Ruszkul), Kłus (72 Rakowski),  Suchocki (64 Kaczmarek) - Kowalczyk, Cieśliński

- Gospodarze byli drużyną lepszą i zasłużenie wygrali - przyznawał po meczu trener Olimpii Dariusz Kubicki.

Piotr Mandrysz, trener Termaliki Bruk-Betu Nieciecza oceniał: - Spotkanie stało na dobrym poziomie. Od początku staraliśmy się przejąć inicjatywę, w wielu fragmentach ją mieliśmy. Naszym planem na pierwszą połowę było zdobycie gola. Jedna groźna akcja Tomka Foszmańczyka oraz kilka groźnych strzałów to było za mało, żeby to zrealizować. Po przerwie po bardzo ładnej akcji wyszliśmy na prowadzenie. Zwycięstwo w pełni nam się należało. Graliśmy konsekwentnie w defensywie. Goście dopiero w ostatniej minucie poważniej nam zagrozili. Bardzo się cieszę z postawy zespołu. Ta drużyna zaczyna mieć swoje oblicze. Cieszy mnie fakt, że pierwszy raz tej wiosny zdobyliśmy dwie bramki. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będziemy prezentować tak solidną grę i naszym sympatykom i właścicielom klubu sprawimy jeszcze dużo radości.