Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Sparing: Porażka Cracovii z katowiczanami2021-01-20 22:31:00

Po dwóch zwycięstwach przyszła porażka. W meczu kontrolnym, rozegranym w Rącznej, Cracovia przegrała z II-ligowym GKS-em Katowice 1-2.

Cracovia - GKS Katowice 1-2 (0-1)

0-1 Urynowicz 21

1-1 Alvarez 73

1-2 Gałecki 77

CRACOVIA, I połowa: Wilk - Ferraresso, Ziemnik, Pieńczak, Gardawski - Thiago, Lusiusz, Ziewiec, Rivaldo Jr, Kapek (31 Strózik) - Piszczek.

CRACOVIA, II połowa: Hrosso - Rapa, Szymonowicz, Dytiatiev, Siplak - Hanca, Loshaj, Fiolic, van Amersfoort, Mrozik - Alvarez.

GKS, I połowa: Mrozek - Wojciechowski, Janiszewski, Kołodziejski, Pavlas - Kiebzak, Jaroszek, Urynowicz, Błąd, Sanocki - Kozłowski.

GKS, II połowa: Mrozek (76 Korczak) - Grychtolik, Jędrych, Kołodziejski (60 Broda), Pavlas (80 Flak) - Kiebzak (60 Kurbiel), Gałecki, Urynowicz (60 Figiel), Woźniak - Kozłowski (60 Szwedzik), Kościelniak.