Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Sparing: Porażka Wisły z Sandecją2019-07-03 21:53:00

W Myślenicach odbył się sparing Wisły Kraków z Sandecją Nowy Sącz. Wiślacy zaliczyli drugą kolejną porażkę w przedsezonowych testach, ulegając I-ligowym rywalom 0-1. Dla sądeczan to pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym.

Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz 0-1 (0-0)

0-1 Maciej Korzym 64 (głową)

Sędziował Sebastian Krasny (Kraków).

WISŁA (I połowa): Chorążka - Morys, Wasilewski, Świątko, Sadlok - Plewka, Boguski, Silva - Buksa, Brożek, Balicki.

WISŁA (II połowa): Buchalik - Niepsuj, Klemenz, Janicki, Grabowski - Szot, Wojtkowski, Savicevic (72 Rudnik) - Drzazga, Bałaniuk, Mak.

SANDECJA (I połowa): Tokarz - testowany, Piter-Bucko, Flis - Maślanka, Kanach, testowany, Kun - Małkowski, Klichowicz (30 Gabrych), Chmiel.

SANDECJA (II połowa): testowany - Matras (80 Szaflarski), Szeliga, Baran, Smoleń - Ogorzały (74 Wąchała), testowany (83 Żołądź), Kuźma (83 Dara), Kałahur (80 testowany) - Gabrych (60 Korzym), Dudzic.

Maciej Korzym wykorzystał świetne dośrodkowanie Miłosza Kałahura i precyzyjnym strzałem pokonał golkipera Białej Gwiazdy.