Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Paweł Raczkowski sędzią w Derbach Krakowa2018-10-05 18:23:00

Sędzia Paweł Raczkowski z Warszawy poprowadzi niedzielne Derby Krakowa.


Arbiter ten nadzorował w bieżącej edycji rozgrywek jedno spotkanie z udziałem Białej Gwiazdy. 35-latkowi przyszło sędziować spotkanie w ramach 5. serii gier Lotto Ekstraklasy, w której Lech Poznań podejmował Wisłę Kraków. Podopieczni trenera Macieja Stolarczyka pokonali wówczas Kolejorza na jego terenie 5:2. 


Warszawski arbiter dwukrotnie prowadził spotkania Cracovii w bieżącym sezonie - grała wówczas z Piastem Gliwice oraz Arką Gdynia. Ponadto sędziował także cztery inne spotkania LOTTO Ekstraklasy oraz jedno w UEFA Champions League. We wszystkich meczach naszej ligi pokazał do tej pory 28 żółtych oraz jedną czerwoną kartkę.


Warto również wspomnieć, że sędzia Raczkowski w poprzednim sezonie trzykrotnie prowadził spotkania, w których gospodarzem były Pasy. Żadnego z nich Cracovia nie przegrała, w każdym strzelając minimum dwie bramki. Sędziował również podczas wygranych przez Pasy Derbów 28 września 2014 (1:0).


W niedzielę na liniach wspierać go będą Michał Obukowicz z Warszawy i Tomasz Niemirowski z Płochocina. Rola sędziego technicznego przypadnie Mateuszowi Bielawskiemu z Katowic, a za VAR odpowiadać będą Krzysztof Jakubik z Siedlec i Tomasz Listkiewicz z Warszawy.

 

wisla.krakow.pl, cracovia.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty