Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Wisła zagra z Monaco2018-06-04 15:04:00

Piłkarze Wisły Kraków wciąż przebywają na urlopach, przygotowania do nowego sezonu ropoczną w poniedziałek 11 czerwca.


Wiślacy przez cały okres przygotowawczy stacjonować będą w Bazie Szkoleniowej w Myślenicach. Zanim jednak podopieczni trenera Joana Carrillo wznowią treningi, 9 i 10 czerwca wezmą udział w szczegółowych testach, które odbędą się w Katowicach.


W sobotę 23 czerwca o godzinie 12.00, wiślacy rozegrają na wyjeździe pierwszy mecz sparingowy. Ich rywalem będzie MKS Babia Góra Sucha Beskidzka, której obchody 100-lecia uświetnią gracze spod Wawelu. Cztery dni później Biała Gwiazda podejmie reprezentanta 1 Nice Ligi - Raków Częstochowa.


Kolejnym sparingpartnerem Białej Gwiazdy będzie czternasty zespół czeskiej Ekstraklasy, z którym krakowianie mierzyli się do tej pory w meczach kontrolnych dwukrotnie. Potyczka z MFK Karviną zaplanowano na sobotę 30 czerwca.


Nie lada gratką dla sympatyków Wisły będzie bez wątpienia mecz kontrolny z wicemistrzem Francji - drużyną AS Monaco. Krakowianie zmierzą się z Czerwono-Białymi 7 lipca o 18.00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.


Ostatni sprawdzian 13-krotnych mistrzów Polski czeka 15 lipca. Wówczas wiślacy na zakończenie okresu przygotowawczego sprawdzą formę słowackiej MŠK Žilina, która na koniec Fortuna Ligi uplasowała się na czwartej pozycji. Oba zespoły rywalizowały do tej pory jedenaście razy w ramach spotkań towarzyskich. 


Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty