Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Sparing: Porażka wiślaków ze Śląskiem2017-11-12 00:10:00

Wisła Kraków przegrała 0-1 ze Śląskiem Wrocław w sparingowym starciu, które odbyło się w Sosnowcu.


Jedynego gola w meczu, który był okazją do gry dla zmienników, zdobył Robert Pich. Najbardziej martwiącą wiślaków informacją jest fakt, że brutalnie zaatakowany przez Konrada Poprawę Marko Kolar musiał opuscić boisko.


Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0-1 (0-1)

0-1 Pich 45

Sędziował Daniel Kruczyński z Żywca. Żółte kartki: Poprawa - Wojtkowski, Laskoś.

WISŁA: Cuesta - Bartkowski, Świątko, Sadlok (46 Cywka), Pietrzak - Zé Manuel (61 Košťál), Halilović, Pérez (66 Laskoś), Małecki (61 Kolar) - Wojtkowski - Ondrašek (46 Bałaniuk).

ŚLĄSK: Słowik - Pawelec, Celeban, Poprawa (79 Kucharczyk), Augusto - Madej (58 Pałaszewski), Vacek, Chrapek (58 Srnić), Kosecki (79 Scalet) - Pich - Piech (79 Krocz).

 

Mecz był okazją do powrotu na boisko m.in. Patryka Małeckiego i Juliána Cuesty. Swoje szanse od pierwszych minut otrzymali także rezerwowi - Rafał Pietrzak, Zé Manuel i Kamil Wojtkowski. Po raz kolejny w sparingu zaprezentował się Piotr Świątko. Również w zespole Śląska pojawiło się kilku zmienników - Konrad Poprawa, Augusto i Jakub Słowik.


Gdy wydawało się, że pierwsza część spotkania zakończy się wynikiem remisowym, Łukasz Madej prostopadłym podaniem obsłużył Jakuba Koseckiego. „Kosa” wbiegł w tempo w pole karne i wyłożył futbolówkę Pichowi, który wślizgiem umieścił ją w siatce obok bezradnego Cuesty.

 

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA (JP)
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty