Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Przedstawiciel Wisły w Komisji Dialogu Społecznego ECA2017-11-12 00:03:00

Wisła Kraków coraz bardziej widoczna w Europie. Dyrektor wykonawczy Wisły Kraków SA, Daniel Gołda, został członkiem Komisji Dialogu Społecznego Europejskiego Stowarzyszenia Klubów (ECA).


ECA jest niezależnym stowarzyszeniem mającym na celu reprezentowanie europejskich drużyn klubowych. Do zadań organizacji należy także budowa demokratycznego modelu zarządzania w piłce nożnej na Starym Kontynencie. Dialog społeczny prowadzony na forum europejskim został stworzony w 2008 roku, dając możliwość przedstawicielom piłkarzy, jak i pracodawców na prowadzenie dyskusji na temat współpracy społecznej i związanej ze środowiskiem pracy na obszarze Unii Europejskiej.


Dyrektor wykonawczy Wisły dołącza więc do elitarnego grona - w poprzedniej komisji zasiadali bowiem przedstawiciele czterech klubów: Realu Madryt, FC Barcelony, Olympique Lyon oraz Bayernu Monachium. Dotychczasowe działania Wisły Kraków, która jest Stowarzyszonym Członkiem ECA, zostały docenione przez europejskie struktury. 

 

Pierwsza Sesja Plenerowa Dialogu Społecznego z udziałem dyrektora wykonawczego Wisły Kraków SA odbędzie się 17 listopada w Brukseli przed Komisją Europejską. 

 

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty