Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Stadion w Nowym Sączu w przyszłym sezonie?2017-09-30 14:07:00

Podczas niedawnego spotkania prezydenta Nowego Sącza - Ryszarda Nowaka z przedstawicielami mediów poruszonych zostało kilka bardzo ważnych tematów dotyczących miejskich inwestycji. Jedną z najbardziej interesujących kwestii była ta dotycząca przetargu na przebudowę obiektu sportowego przy ul. Jana Kilińskiego.


- Skompletowaliśmy już wszystkie dokumenty związane z przetargiem na budowę nowego stadionu Sandecji i w najbliższym czasie ogłosimy przetarg w trybie "zaprojektuj i wybuduj" - powiedział Ryszard Nowak.

 

Z wcześniejszych informacji wiadomo, że nowy stadion będzie mógł pomieścić ok. 8200 widzów, spełniając przy tym wszystkie wymogi Polskiego Związku Piłki Nożnej, m.in. będzie posiadał podgrzewaną murawę, stanowiska dla ekip telewizyjnych oraz profesjonalne zaplecze klubowe. Według zapowiedzi, pierwsze spotkanie na tym obiekcie zostanie rozegrane na początku przyszłego sezonu.

 

- Jednocześnie chciałbym uciąć wszystkie spekulacje co do lokalizacji tej inwestycji, budujemy stadion przy ulicy Kilińskiego. To jest teren z dużymi tradycjami i idealne miejsce na umiejscowienie wizytówki miasta - zakończył prezydent miasta. 


sandecja.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty