Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Temat sprzedaży Wisły Niemcom - nieaktualny2017-07-28 16:57:00

Oświadczenie Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków i Grupy Tele-Fonika

Grupa Tele-Fonika i Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków informują, że podjęte wspólne działania weryfikujące dokumenty z dnia 21 lipca 2017 roku pozwalają na stwierdzenie, że ani pełnomocnik potencjalnego nabywcy, ani nabywca nie dają rękojmi prawidłowego prowadzenia procesu sprzedaży akcji Wisła Kraków SA - nie są wiarygodni.


Dlatego też - wspólnie - nie mamy wątpliwości, że dla zachowania dobrego imienia wszystkich zaangażowanych stron - Wisły Kraków SA, Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków oraz Grupy Tele-Fonika - negocjacje z nabywcą, czy też jego pełnomocnikiem nie mogą być prowadzone. W konsekwencji temat sprzedaży Wisły Kraków SA uważamy za zamknięty. 


Jeszcze raz podkreślamy, iż kwestia zbycia akcji klubu stała się bardziej faktem medialnym, który zaistniał przed dokonaniem weryfikacji potencjalnego nabywcy i jego rzeczywistych intencji. Niestety, po raz kolejny okazało się, iż medialne spekulacje w sposób istotny utrudniały działania, ķtóre winny być prowadzone w sposób spokojny i wyważony, a nie pod presją nieprawdziwych plotek urastających w mediach do miana wiarygodnych informacji.


We wspólnej ocenie TS Wisła oraz Grupy Tele-Fonika niniejszy komunikat definitywnie kończy temat i ucina wszelkie spekulacje w tym zakresie.


Zarząd TS Wisła Kraków
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty