Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Sparing: Cztery gole Sandecji2017-07-08 21:58:00

Wygraną ze słowackim drugoligowcem - Partizanem Bardejov - piłkarze Sandecji zakończyli okres przygotowawczy do debiutanckiego sezonu w Ekstraklasie.

Sandecja Nowy Sącz - Partizan Bardejov 4-0 (1-0)

1-0 Aleksander Kolev 37

2-0 Plamen Krachunov 47

3-0 Maciej Korzym 75

4-0 Wojciech Trochim 78 (karny)

SANDECJA: Michal Gliwa (46 Łukasz Radliński) - Lukas Kubań (46 Adrian Basta), Plamen Krachunov, Michal Piter-Bućko, Jonatan Straus (61 Adrian Danek) - Bartłomiej Dudzic (46 Filip Piszczek), Grzegorz Baran (46 Michał Gałecki), Bartłomiej Kasprzak (46 Wojciech Trochim), Mateusz Cetnarski (61 Bartosz Gęsior), Adrian Danek (31 Tomasz Brzyski) - Aleksander Kolev (46 Maciej Korzym).

W 37. minucie było 1-0 dla gospodarzy. Z rzutu rożnego dośrodkował Cetnarski, a w polu karnym idealny strzał głową oddał Kolev. Słowacki bramkarz był bez szans.

Drugą połowę podopieczni Radosława Mroczkowskiego rozpoczęli z bardzo wysokiego "C", bowiem w 47. minucie do siatki trafił Krachunov.

Na kwadrans przed końcem Korzym ładnym, mierzonym strzałem podwyższył prowadzenie gospodarzy. Niebawem Trochim wywalczył rzut karny, a potem sam go wykorzystał. 4-0!