Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Wisła z Legią bez kibiców gości, kartka dla Gonzaleza anulowana2017-03-15 21:48:00

Komisja Ligi podjęła dziś kilka decyzji dotyczących ostatniej kolejki piłkarskiej ekstraklasy.


W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Legia Warszawa – Wisła Kraków, na klub z Warszawy nałożono karę finansową w wysokości 30 000 tysięcy złotych. Dodatkowo na klub z Warszawy został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na następny mecz LOTTO Ekstraklasy z Wisłą Kraków.


Komisja Ligi informuje, iż po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN oraz zapisem wideo postanowiła uznać protest klubu Wisła Kraków dotyczący żółtej kartki dla zawodnika Ivana Gonzaleza z meczu Legia Warszawa – Wisła Kraków. Na podstawie zebranego materiału dowodowego (potwierdzonego przez Kolegium Sędziów PZPN) Komisja Ligi uznała, że zawodnik nie dopuścił się faulu i postanowiła nie zaliczać Ivanowi Gonzalezowi żółtej kartki do rejestru napomnień.


Na zawodnika Śląska Wrocław Łukasza Madeja, nałożono karę dyskwalifikacji w 3 meczach LOTTO Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie po meczu Śląsk Wrocław – Piast Gliwice.


Na zawodnika Piasta Gliwice Heberta Silvę Santosa, nałożono karę dyskwalifikacji w 3 meczach LOTTO Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie po meczu Śląsk Wrocław – Piast Gliwice.


ekstraklasa.org
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty