Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Ekstraklasa: Mecz w Lublinie przełożony2017-02-09 23:42:00

Ekstraklasa S.A. informuje, że po zapoznaniu się z dokumentacją przesłaną przez klub Górnik Łęczna, mecz 21. kolejki LOTTO Ekstraklasy Górnik Łęczna – KGHM Zagłębie Lubin, który miał zostać rozegrany 11 lutego został przełożony na 7 marca 2017 roku na godz. 18:00. 


„Decyzję skonsultowaliśmy z obydwoma klubami i przede wszystkim z greenkeeperem Areny Lublin, Sebastianem Sadziem. Ponieważ mamy sporo terminów rezerwowych na pojedyncze mecze, wybraliśmy optymalne rozwiązanie dla jakości meczu i murawy, mając także z tyłu głowy fakt, iż w czerwcu stadion w Lublinie będzie gościł reprezentację Polski na meczach UEFA Euro U-21” - mówi Marcin Stefański, dyrektor Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A.


Powodem przełożenia meczu były wyjątkowe przymrozki na Lubelszczyźnie, bardzo duże opady śniegu oraz silny wiatr, zagrażające znaczącym pogorszeniem stanu murawy w kolejnych spotkaniach rundy wiosennej. 


W chwili obecnej Ekstraklasa S.A. nie przewiduje odwołania jakichkolwiek innych spotkań 21. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Na zbliżający się weekend nie są prognozowane opady śniegu, mogące utrudnić przygotowanie stadionów do rozegrania meczów, a działania podjęte przez organizatorów czyli kluby pozwalają na bezproblemowe rozegranie zawodów.  


ekstraklasa.org
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty