Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
5 goli Słoni z IV-ligowcem2017-01-14 13:54:00

W pierwszym zimowym sparingu Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrał z IV-ligowymo Rzemieślnikiem Pilzno 5-0.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Rzemieślnik Pilzno 5-0

1-0 Tragarz 15 (samob.)

2-0 Pleva 35

3-0 Pleva 39

4-0 Stefanik 72

5-0 Kowal 88

BBT, I połowa: Baran (30 Trela) - Ziajka, Szarek, Stano, Wróbel - Smuczyński (30 P. Nowak), Pleva, Kupczak, Miroszka (30 Winicki) - Kędziora, D. Nowak.

BBT, II połowa: Trela (60 Pilarz) - Fryc, Szarek, Stano, Guliherme - Stefanik, Jovanović, Babiarz, Kopeć (65 Stanek), Peda - Kowal.

Gospodarze prowadzili od 15. minuty. Po akcji Wojciecha Kędziory jeden z zawodników gości umieścił piłkę w siatce. W 35. min po strzale z rzutu wolnego wynik podwyższył Dalibor Pleva. Cztery minuty później Słowak ponownie wpisał się na listę strzelców. W 72. minucie "Słonie" miały rzut karny. Uderzenie Wołodymyra Kowala wybił bramkarz Rzemieślnika, ale wobec dobitki Samuela Stefanika okazał się bezradny. W 88. minucie wynik ustalił Kowal.

W drużynie "Słoni" wystąpili testowani: pomocnik Krystian Peda z Pogoni Szczecin i napastnik Karol Stanek z Progresu Kraków. Pauzowali natomiast: Roman Gergel, David Guba, Patrik Misak, Artem Putiwcew, Kornel Osyra, Martin Juhar i Vladislavs Gutkovskis.