Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
7 goli wiślaków z Kalwarianką2016-09-02 20:42:00

W sparingowym meczu pomiędzy występującą w okręgówce Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska a Wisłą Kraków padł wynik 0-7.

MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Wisła Kraków 0-7 (0-3)

Sędziował Łukasz Dragan z Wadowic.

KALWARIANKA: Napieralski - Kawecki, Dybek, Dudała, Kocik - Trzebuniak, Pakosz, Ryszawy, Morawa - Daniel, Fall. Grali również: Wypiór, Kosowski, Węgiel, Curzydło, Mazuga, Gawron, Judym.

WISŁA: Miśkiewicz (46 Zając) - Jović, Mójta, Żemło, Pietrzak - Boguski, Popović, Mączyński, Małecki - Zachara (46 Brlek), Brożek (46 Drzazga).

Przerwę reprezentacyjną piłkarze Białej Gwiazdy wykorzystali na sparing z Kalwarianką. Podopieczni Dariusza Wdowczyka wystąpili w niemal podstawowym składzie, a jedynymi nieobecnymi byli Zdenek Ondrasek, Richard Guzmics oraz powołany do kadry U-21 Alan Uryga. Na ławce całe spotkanie przesiedział Arkadiusz Głowacki, którego w pełnieniu funkcji kapitana zastąpił Paweł Brożek.

Już od pierwszych minut na murawie było widać kolosalną różnicę klas między zespołami. Biała Gwiazda raz za razem atakowała, a wiele okazji do zaprezentowania swoich umiejętności miał bramkarz gospodarzy - Konrad Napieralski.