Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Sześć goli Słoników w Dynowie2016-06-18 23:33:00

6:1 zwyciężyła Bruk-Bet Termalica Nieciecza Dynovię Dynów. Rozegrany na stadionie podkarpackiej drużyny sparing uświetnił jubileusz tego klubu.

Dynovia Dynów - Bruk-Bet Termalica 1:6 (0:5)

1:6 Mieliczek 90

Bruk-Bet Termalica: Staniszewski (68 Leżoń)- Kogut, Szarek Markowski, Miroszka - Fryc (46 Bigos), Kupczak, Kowal, Wróbel (46 Ryczek) - Smuczyński (46 Nowak) - Gutkovskis. Rezerwowi: Leżoń - Bigos, Nowak, Ryczek.

Mecz od początku toczy się pod dyktando "Słoni". W 7. minucie już prowadzili. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Wołodymyra Kowala, piłkę do siatki skierował Przemysław Szarek. W 21. minucie Patryk Fryc wbiegł w pole karne i mocnym strzałem nie dał żadnych szans golkiperowi Dynovii. W 36. minucie w zamieszaniu podbramkowym trzeciego gola zdobył Vladislavs Gutkovskis. Dwie minuty później wynik podwyższył Michał Markowski. Na zakończenie pierwszej połowy ładnie dośrodkował Krzysztof Miroszka. Do piłki doszedł Wołodymyr Kowal i zdobył piątego gola.

W drugiej połowie impet gości trochę osłabł. W 70. minucie Fryc wrzucił w pole karne. Golkiper Dynovii "wypluł" piłkę przed siebie. Doszedł do niej Karol Bigos i skierował ją do siatki. Ambtnie grający gospodarze honorowego gola zdobyli w ostatniej minucie spotkania.