Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Remis Wisły z Mołdawianami2015-01-31 20:09:00

Piłkarze krakowskiej Wisły rozegrali pierwszy sparing podczas zgrupowania w tureckim Belek. Krakowianie zremisowali 1-1 z mołdawskim FC Sheriff Tiraspol.

Wisła Kraków – FC Sheriff Tiraspol 1-1 (1-1)

0-1 Ricardinho 20

1-1 Guerrier 33

Sędziował Marcin Szczerbowicz. Żółta kartka: Uryga (Wisła).

WISŁA: Buchalik – Witek (77 Bartosz), Głowacki (84 Szywacz), Żemło (46 Bierzało), Sadlok – Boguski (46 Sarki), Stilić (46 Garguła), Dudka, Uryga (73 Kuczak), Guerrier (46 Jankowski) – Brożek (46 Stępiński).

SHERIFF: Pascenko (46 Juric) – Ernandes, Muresan, Macritichii, Susic (70 Balima) – Ricardinho (82 Semirov), Olimpio (72 Antoniuc), Kadu (70 Jaziri), Pairel – Potiguar (64 Isa), Galvao.

W 20. minucie rywale objęli prowadzenie za sprawą Ricardinho, który wykorzystał błąd w defensywie wiślaków i posłał piłkę do siatki Buchalika. 13 minut później Biała Gwiazda doprowadziła do wyrównania za sprawą Guerriera, który poradził sobie z obrońcami i umieścił futbolówkę w bramce, wykorzystując zagranie Witka.

Po przerwie więcej szans mieli Mołdawianie, ale wynik nie uległ zmianie.