Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
II liga (9): Pierwsza wygrana Hutnika, pierwsza porażka Stali2021-09-19 19:22:00

eWinner II liga, 9. kolejka:

Piątek, 17 września 2021

Śląsk II Wrocław - KKS 1925 Kalisz 2-0


Sobota, 18 września

GKS Bełchatów - Lech II Poznań 0-1


Wisła Puławy - Stal Rzeszów 3-1 (1-0)

1-0 Adrian Paluchowski 3

1-1 Piotr Głowacki 58 (karny)

2-1 Adrian Paluchowski 79

3-1 Dominik Banach 82

Czerwona kartka: Krzysztof Danielewicz (Stal, 54, druga żółta).


Znicz Pruszków - Sokół Ostróda 3-2


Motor Lublin - Garbarnia Kraków 3-0 (1-0)

1-0 Wojciech Błyszko 11

2-0 Michał Fidziukiewicz 60 (karny)

3-0 Maciej Firlej 90

Czerwona kartka: Daniel Morys (Garbarnia, 86, druga żółta). Widzów 2478.


Ruch Chorzów - Wigry Suwałki 1-0


Niedziela, 19 września

Pogoń Siedlce - Pogoń Grodzisk Maz. 1-2

Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 3-0


Hutnik Kraków - Chojniczanka 1-0 (0-0)

1-0 Jakub Wilczyński 57


1. Stal Rzeszów                9  22   19-6

2. Ruch Chorzów              9  21   14-5

3. Motor Lublin                  9  17   22-9

4. Chojniczanka                9  15   19-10

5. Radunia Stężyca           9  15   12-11

6. Olimpia Elbląg               9  15    8-8

7. Wisła Puławy                 9  14  16-13

8. Śląsk II Wrocław           9  13   15-14

9. KKS 1925 Kalisz           9  13  10-10

10. Pogoń Grodzisk Maz. 9  12  12-13

11. Lech II Poznań            9  12    8-10

12. Pogoń Siedlce             9  11  14-15

13. Znicz Pruszków           9  11  12-15

14. Wigry Suwałki              9  11   7-11

15. Garbarnia Kraków       9  10  14-16

16. GKS Bełchatów           9   6    9-16

17. Hutnik Kraków             9   5    5-14

18. Sokół Ostróda             9   0    2-22


eWinner II liga, 10. kolejka:

Piątek, 24 września 2021

Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów (15:00)

Sobota, 25 września

Pogoń Grodzisk Maz. - Motor Lublin (13:00)

Sokół Ostróda - Ruch Chorzów (16:00)

KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków (18:00)

Niedziela, 26 września

Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław (15:00)

Radunia Stężyca - Wisła Puławy (15:00)

Chojniczanka - Pogoń Siedlce (16:00)

Olimpia Elbląg - Lech II Poznań (18:15)

Stal Rzeszów - Znicz Pruszków (19:00)


srz.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty