Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
Halowe MP: Niespodziewana porażka Kszczota2021-02-21 22:19:00

W Toruniu odbyły się Halowe MP w lekkoatletyce. Największą niespodzianką była porażka Adama Kszczota w biegu na 800 m. Na finiszu wyprzedził go Patryk Dobek, specjalista biegu na 400 m ppł...


65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń

KOBIETY

60 m: 

1. Ewa Swoboda (AZS-AWF Katowice) 7.10

200 m:

1. Paulina Guzowska (AZS-AWF Katowice) 23.76

400 m:

1. Justyna Święty-Ersetic (AZS-AWF Katowice) 52.02

2. Kornelia Lesiewicz (AZS-AWF Gorzów) 52.56

3. Małgorzata Hołub-Kowalik (AZS UMCS Lublin) 52.86

4. Natalia Kaczmarek (KS AZS AWF Wrocław) 52.98

800 m:

1. Joanna Jóźwik (AZS-AWF Katowice) 2:01.90

2. Angelika Cichocka (SKLA Sopot) 2:02.12

1500 m:

1. Martyna Galant (OŚ AZS Poznań) 4:24.04

3000 m:

1. Beata Topka (ULKS Talex Borzytuchom) 9:17.30

60 m ppł:

1. Karolina Kołeczek (AZS UMCS Lublin) 7.96

2. Pia Skrzyszowska(AZS-AWF Warszawa) 7.98

Chód 3 km:

1. Katarzyna Zdziebło (LKS Stal Mielec) 12:39.95

Wzwyż:

1. Kamila Lićwinko (KS Podlasie Białystok) 1.82

2. Wiktoria Miąso (CWKS Resovia Rzeszów) 1.82

W dal: 

1. Magdalena Żebrowska (AZS-AWF Katowice) 6.30

Tyczka: 

1. Naama Bernstein (AZS KU Politechniki Opolskiej) 4.10

Trójskok:

1. Adrianna Szóstak (OŚ AZS Poznań) 13.56

Kula:

1. Klaudia Kardasz (KS Podlasie Białystok) 18.57

Pięciobój:

1. Paulina Ligarska (SKLA Sopot) 4353 pkt

4x200 m:

1. AZS-AWF Warszawa (Dominika Baćmaga, Justyna Paluch, Anna Maria Gryc, Paulina Paluch) 1:37.34


MĘŻCZYŹNI

60 m:

1. Remigiusz Olszewski (CWZS Zawisza Bydgoszcz) 6.59

2. Przemysław Słowikowski (AZS-AWF Katowice) 6.65

200 m:

1. Adrian Brzeziński (MKL Toruń) 21.06

400 m:

1. Karol Zalewski (AZS-AWF Katowice) 46.52

800 m:

1. Patryk Dobek (MKL Szczecin) 1:47.12

2. Adam Kszczot (RKS Łódź) 1:47.35

3. Mateusz Borkowski (RKS Łódź) 1:47.88

1500 m:

1. Marcin Lewandowski (AZS UMCS Lublin) 3:40.14

2. Michał Rozmys (UKS Barnim Goleniów) 3:40.26

3000 m:

1. Michał Rozmys (UKS Barnim Goleniów) 7:58.78

60 m ppł:

1. Damian Czykier (KS Podlasie Białystok) 7.59

2. Krzysztof Kiljan (AZS-AWF Warszawa) 7.65

Chód 5 km:

1. Rafał Augustyn (LKS Stal Mielec) 19:36.85

Wzwyż:

1. Norbert Kobielski (MKS Inowrocław) 2.22

W dal:

1. Mateusz Różański (KU AZS PWSZ w Tarnowie) 7.68

Trójskok:

1. Adrian Świderski (WKS Śląsk Wrocław) 16.62 (po raz 9.)

Tyczka:

1. Piotr Lisek (OSOT Szczecin) 5.60

2. Robert Sobera (KS AZS AWF Wrocław) 5.40

3. Paweł Wojciechowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) 5.30

Kula:

1. Michał Haratyk (KS Sprint Bielsko-Biała) 20.77

2. Jakub Szyszkowski (AZS-AWF Katowice) 20.45

3. Konrad Bukowiecki (KS AZS UWM Olsztyn) 19.77

Siedmiobój:

1. Paweł Wiesiołek (KS Warszawianka) 6103 pkt

4x200 m:

1. AZS-AWF Katowice (Przemysław Kozłowski, Jacek Majewski, Paweł Dzida, Bartosz Taradaj) 1:26.51


***


4x400 m MIX:

1. AZS Poznań (Adrianna Janowicz-Półtorak, Tymoteusz Zimny, Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka, Jakub Olejniczak) 3:24.15, klubowy RP


Klasyfikacja medalowa:

1. AZS-AWF Katowice 7-2-2

2. OŚ AZS Poznań 3-1-2

3. KS Podlasie Białystok 3-0-2




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty