Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
Olimp Team z Ewą Swobodą2020-07-31 15:48:00

Do drużyny Olimp Team dołączyła Ewa Swoboda – popularna polska lekkoatletka, halowa mistrzyni Europy, wielokrotna medalistkę mistrzostw Polski, Europy i świata w kategoriach juniorskich, olimpijka z Rio de Janeiro, specjalizująca się w biegach sprinterskich na 60 i 100 metrów.


- Ewa Swoboda to niezwykle utalentowana zawodniczka, która pomimo młodego wieku wielokrotnie stawała na podium najważniejszych, sprinterskich imprez sportowych. Cieszymy się, że będziemy razem współpracować. Dołożymy wszelkich starań, aby Ewa przy wsparciu naszych profesjonalnych suplementów diety osiągnęła cel w postaci awansu i zwycięstwa w finale przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio - mówi Maciej Jaskot, dyrektor marketingu i komunikacji Olimp Labs, właściciela marki Olimp Sport Nutrition.


Ewa Swoboda jest kolejną po Pawle Fajdku, Piotrze Lisku, Idze Baumgart-Witan i Emilii Ankiewicz reprezentantką Polski, która dołączyła do drużyny Olimp Team. Najszybsza polska lekkoatletka ostatnich lat, specjalizująca się w biegach sprinterskich na 60 i 100 metrów, ma już za sobą występ na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. W 2016 roku, mając zaledwie 19 lat, odpadła z rywalizacji o złoty medal dopiero w półfinale, notując w biegu na 100 metrów wynik 11,18. Jak przyznaje, przygotowując się do przyszłorocznej, prestiżowej imprezy w Tokio, chce zbliżyć się do tej granicy.


- Mocno wierzę w finał na „setkę” na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio - mówi nowa ambasadorka marki Olimp Sport Nutrition, halowa rekordzistka Polski i rekordzistka świata juniorek w biegu na 60 metrów (7,07 w 2016 roku), Ewa Swoboda.


Swoboda pierwsze złoto wywalczyła przed rokiem w trakcie Halowych Mistrzostw Europy (Glasgow – bieg na 60 metrów z rewelacyjnym czasem 7,09!). Kolejny złoty krążek w tym samym roku zdobyła podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy (Gävle – bieg na 100 metrów z perfekcyjnym wynikiem 11,15!). Ze Szwecji Swoboda przywiozła także brąz w sztafecie 4 × 100 metrów. W roku 2019 zajęła jeszcze trzecie miejsce w zawodach Superligi drużynowych mistrzostw Europy (Bydgoszcz – bieg na 100 metrów) oraz dotarła do półfinału w trakcie Mistrzostw Świata (Doha).


Współpraca z Ewą Swobodą jest elementem kampanii #razemnaszczyt - #goforit


Informacja prasowa

www.olimp-labs.com (Anna Flak)


swoboda1.jpg
swoboda2.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty