Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
II liga (31): Wygrane Garbarni i obu Stali2020-07-12 14:55:00

II liga piłkarska, 31. kolejka:

Piątek, 10 lipca 2020

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń 5-1 (1-0)

1-0 Michał Fidziukiewicz 19

2-0 Kacper Śpiewak 68

3-0 Michał Płonka 77

4-0 Bartłomiej Ciepiela 87

4-1 Kacper Jóźwicki 89

5-1 Kacper Śpiewak 90+3

Czerwona kartka: Michał Bierzało (Elana, 64, druga żółta).

W 63. minucie Michał Fidziukiewicz (Stal) trafił z karnego w słupek.


Sobota, 11 lipca

Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków 0-4 (0-1)

0-1 Krystian Kujawa 36

0-2 Marek Masiuda 61

0-3 Jakub Kowalski 86 (karny)

0-4 Donatas Nakrosius 90+4


Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1-2


Resovia - Górnik Polkowice 1-1 (0-0)

1-0 Kamil Radulj 64

1-1 Piotr Azikiewicz 80

Widzów 356.


Błękitni Stargard - Stal Rzeszów 0-1 (0-0)

0-1 Wojciech Reiman 89


Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 2-3

Bytovia - Legionovia 4-3

Znicz Pruszków - Lech II Poznań 1-2


Niedziela, 12 lipca

GKS Katowice - Widzew Łódź 1-1


1. Górnik Łęczna           31    58    43-35

2. Widzew Łódź             31    56    62-35

3. GKS Katowice           31    55    54-37

4. Olimpia Elbląg           31    47    42-32

5. Bytovia                      31    47    45-44

6. Resovia                     31    47    46-29

7. Pogoń Siedlce           31    45   49-49

8. Skra Częstochowa    31    45   35-38

9. Garbarnia Kraków     31    44   39-34

10. Górnik Polkowice    31    44    54-43

11. Stal Rzeszów          31    44    47-42

12. Stal Stalowa Wola   31    43   43-43

13. Lech II Poznań        31    43   43-43

14. Błękitni Stargard      31    41   48-50

15. Znicz Pruszków       31    40   43-49

16. Elana Toruń             31    37   40-49

17. Legionovia               31    24   32-59

18. Gryf Wejherowo       31   14    23-77


II liga piłkarska, 32. kolejka:

Środa, 15 lipca 2020

Legionovia - Błękitni Stargard (12:00)

Garbarnia Kraków - Bytovia (17:00)

Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg (17:00)

Pogoń Siedlce - GKS Katowice (17:00)

Górnik Polkowice - Znicz Pruszków (17:00)

Lech II Poznań - Gryf Wejherowo (17:00, Wronki)

Skra Częstochowa - Górnik Łęczna (17:45)

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola (19:10)

Elana Toruń - Resovia (20:08)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty