Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
Piotr Lisek w Olimp Team2020-07-10 18:06:00

Halowy mistrz Europy z Belgradu (2017 r.), srebrny i brązowy medalista Mistrzostw Świata w Londynie (2017) i Doha (2019), aktualny rekordzista Polski w skoku o tyczce Piotr Lisek dołączył do Olimp Team.


Piotr Lisek to polski lekkoatleta reprezentujący nasz kraj w skoku o tyczce - olimpijskiej konkurencji. Karierę rozpoczął w 2006 roku. Od początku uznawany był za ogromny talent, co zresztą potwierdził w kolejnych latach. Wytrwałość, systematyczność, determinacja, ciężka praca i wola zwycięstwa zaprowadziły go na szczyt w 2017 roku, kiedy w Belgradzie, podczas halowych mistrzostw Europy, z wynikiem 5,85 m stanął na najwyższym stopniu podium. Kilka miesięcy później skoczył jeszcze wyżej. Wynik 5,89 m zapewnił mu drugie miejsce i srebrny medal mistrzostw świata w Londynie. Rok temu natomiast Lisek powtórzył wynik 5,85 m z Belgradu w halowych mistrzostwach Europy w Glasgow, gdzie zajął drugie miejsce.


Lisek, oprócz sukcesów na arenie międzynarodowej, może pochwalić się sporym dorobkiem medali na krajowym podwórku. Multimedalista mistrzostw Polski to również aktualny rekordzista kraju w skoku o tyczce w hali, jak i na stadionie. W 2017 roku w Poczdamie, podczas halowych zawodów, pokonał wysokość 6 metrów. Dwa lata później na stadionie w Monako poprawił ten wynik, skacząc 6,02 m.


Lisek zasilił szeregi drużyny Olimp Team i będzie korzystał z produktów marki Olimp Sport Nutrition. Współpraca z lekkoatletą jest elementem kampanii #razemnaszczyt - #goforit.


Informacja prasowa

Anna Flak

www.olimp-labs.com


lisek.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty