Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
Ekstraklasa (32): ŁKS już spadł2020-06-25 20:54:00

32. kolejka PKO Bank Polski Ekstraklasy 

Wtorek, 23 czerwca 2020

Gr. B: Korona Kielce - Raków Częstochowa 0-1 (0-1)

0-1 Piotr Malinowski 5


Gr. B: Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 3-2 (2-1)

1-0 Michał Nalepa 22 (karny)

2-0 Maciej Jankowski 42

2-1 Bartosz Białek 45+2

2-2 Dejan Drazic 66

3-2 Maciej Jankowski 69

Czerwona kartka: Alan Czerwiński (Zagłębie, 77, druga żółta).


Gr. B: ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 1-3 (0-1)

0-1 Stavros Vassilantonopoulos 44

0-2 Igor Angulo 59 (karny)

0-3 Giorgos Giakoumakis 61

1-3 Jan Sobociński 85

Czerwona kartka: Maciej Dąbrowski (ŁKS, 90+3, druga żółta).


Gr. B: Wisła Kraków - Wisła Płock 1-0 (1-0)

1-0 Jakub Błaszczykowski 19 (karny)


Środa, 24 czerwca

Gr. A: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1-0 (0-0)

1-0 Flavio Paixao 74 (karny)


Gr. A: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-0

Gr. A: Lech Poznań - Pogoń Szczecin 0-0


Czwartek, 25 czerwca

Gr. A: Śląsk Wrocław - Cracovia 3-2 (0-0)

0-1 Rafael Lopes 47 (głową)

1-1 Przemysław Płacheta 60

2-1 Erik Exposito 62

3-1 Przemysław Płacheta 79

3-2 Rafael Lopes 90+3 (głową)


1. Legia Warszawa          32   64   65-30

2. Piast Gliwice                32   53   36-29

3. Lech Poznań                32   53   57-29

4. Śląsk Wrocław             32   52   45-37

5. Lechia Gdańsk             32   49   42-42

6. Jagiellonia Białystok    32   48    43-40

7. Cracovia                       32  46   42-34

8. Pogoń Szczecin           32   46   29-32


9. Górnik Zabrze              32   47    45-41

10. Raków Częstochowa 32   47    42-44

11. Zagłębie Lubin           32   41    52-49

12. Wisła Płock                32   39    37-51

13. Wisła Kraków             32   38    39-50

14. Arka Gdynia               32   33    31-49

15. Korona Kielce            32   30     23-41

16. ŁKS Łódź                   32   21    27-57


33. kolejka PKO Bank Polski Ekstraklasy

Piątek, 26 czerwca 2020

Gr. B: Raków Częstochowa - Arka Gdynia (18:00, Bełchatów)

Gr. B: Zagłębie Lubin - Korona Kielce (20:30)

Sobota, 27 czerwca

Gr. B: Wisła Płock - ŁKS Łódź (15:00)

Gr. A: Legia Warszawa - Piast Gliwice (17:30)

Gr. B: Górnik Zabrze - Wisła Kraków (20:00)

Niedziela, 28 czerwca

Gr. A: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (15:00)

Gr. A: Śląsk Wrocław - Lech Poznań (17:30)

Poniedziałek, 29 czerwca

Cracovia - Pogoń Szczecin (18:00)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty