Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
II liga (23): Porażka lidera2020-06-03 21:57:00

II liga piłkarska, 23. kolejka (mecze bez publiczności):

Środa, 3 czerwca 2020

Górnik Polkowice – Legionovia Legionowo 1-2

Gryf Wejherowo – Pogoń Siedlce 2-3

Znicz Pruszków – Bytovia Bytów 0-2


Resovia – Błękitni Stargard 1-1 (1-0)

1-0 Serhij Krykun 18

1-1 Krystian Sanocki 50


Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg 2-2 (0-1)

0-1 Cezary Demianiuk 25

0-2 Cezary Demianiuk 68

1-2 Kacper Śpiewak 89

2-2 Kacper Śpiewak 90+2


Elana Toruń – Stal Rzeszów 1-4 (0-1)

0-1 Damian Michalik 34

0-2 Damian Michalik 52

1-2 Mariusz Kryszak 61 (karny)

1-3 Damian Michalik 62

1-4 Wojciech Reiman 72 (karny)


Lech II Poznań – Garbarnia Kraków 2-2 (1-1)

0-1 Bartłomiej Mruk 19

1-1 Juliusz Letniowski 22 (karny)

2-1 Filip Szymczak 60

2-2 Krzysztof Szewczyk 80

Mecz we Wronkach.


Widzew Łódź – Skra Częstochowa 1-2 (0-0)

0-1 Adam Mesjasz 49 (karny)

0-2 Daniel Rumin 55

1-2 Marcel Gąsior 87


GKS Katowice – Górnik Łęczna 2-1


1. Widzew Łódź             23    47    49-21

2. GKS Katowice           23    44    41-25

3. Górnik Łęczna           23    42    31-27

4. Resovia                     23    42    42-21

5. Olimpia Elbląg           23    37    35-23

6. Bytovia                      23    36    33-32

7. Stal Rzeszów            23    33    39-33

8. Błękitni Stargard        23    32   33-35

9. Znicz Pruszków         23    30   31-39

10. Górnik Polkowice    23    30   39-28

11. Pogoń Siedlce         23    30   33-36

12. Garbarnia Kraków   23    29   25-27

13. Lech II Poznań        23    29   28-31

14. Elana Toruń             23    29   30-31

15. Skra Częstochowa  23    28   19-32

16. Stal Stalowa Wola   23    25   25-36

17. Legionovia               23   16    19-42

18. Gryf Wejherowo       23   13   17-50

II liga piłkarska, 24. kolejka:

Sobota, 6 czerwca 2020

Lech II Poznań - Pogoń Siedlce (12:00)

Legionovia - Elana Toruń (16:00)

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola (17:40)

Niedziela, 7 czerwca

Stal Rzeszów - Widzew Łódź (13:05)

Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice (16:00)

Olimpia Elbląg - Resovia (16:00)

Błękitni Stargard - Znicz Pruszków (16:00)

Skra Częstochowa - GKS Katowice (17:30)

Bytovia - Gryf Wejherowo (18:00)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty