Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
TERMINARZ UEFA EURO 20202019-11-30 22:02:00

Faza grupowa

Piątek, 12 czerwca 2020

Grupa A: Turcja - Włochy (21:00, Rzym)


Sobota, 13 czerwca 2020

Grupa A: Walia - Szwajcaria (15:00, Baku)

Grupa B: Dania - Finlandia (18:00, Kopenhaga)

Grupa B: Belgia - Rosja (21:00, St. Petersburg)


Niedziela, 14 czerwca 2020

Grupa D: Anglia - Chorwacja (15:00, Londyn-Wembley)

Grupa C: Austria - zwycięzca play-off D/A (18:00, Bukareszt)

Grupa C: Holandia - Ukraina (21:00, Amsterdam)


Poniedziałek, 15 czerwca 2020

Grupa D: zwycięzca play-off C - Czechy (15:00, Glasgow)

Grupa E: Poland - zwycięzca play-off B (18:00, Dublin)

Grupa E: Hiszpania - Szwecja (21:00, Bilbao)


Wtorek, 16 czerwca 2020

Grupa F: zwycięzca play-off A/D - Portugalia (18:00, Budapeszt)

Grupa F: Francja - Niemcy (21:00, Monachium)


Środa, 17 czerwca 2020

Grupa B: Finlandia - Rosja (15:00, St. Petersburg)

Grupa A: Turcja - Walia (18:00, Baku)

Grupa A: Włochy - Szwajcaria (21:00, Rzym)


Czwartek, 18 czerwca 2020

Grupa C: Ukraina - zwycięzca play-off D/A (15:00, Bukareszt)

Grupa B: Dania - Belgia (18:00, Kopenhaga)

Grupa C: Holandia - Austria (21:00, Amsterdam)


Piątek, 19 czerwca 2020

Grupa E: Szwecja - zwycięzca play-off B (15:00, Dublin)

Grupa D: Chorwacja - Czechy (18:00, Glasgow)

Grupa D: Anglia - zwycięzca play-off C (21:00, Londyn)


Sobota, 20 czerwca 2020

Grupa F: zwycięzca play-off A/D - Francja (15:00, Budapeszt)

Grupa F: Portugalia - Niemcy (18:00, Monachium)

Grupa E: Hiszpania - Polska (21:00, Bilbao)


Niedziela, 21 czerwca 2020

Grupa A: Włochy - Walia (18:00, Rzym)

Grupa A: Szwajcaria - Turcja (18:00, Baku)


Poniedziałek, 22 czerwca 2020

Grupa C: zwycięzca play-off D/A - Holandia (18:00, Amsterdam)

Grupa C: Ukraina - Austria (18:00, Bukareszt)

Grupa B: Rosja - Dania (21:00, Kopenhaga)

Grupa B: Finlandia - Belgia (21:00, St. Petersburg)


Wtorek, 23 czerwca 2020

Grupa D: Czechy - Anglia (21:00, Londyn)

Grupa D: Chorwacja - zwycięzca play-off C (21:00, Glasgow)


Środa, 24 czerwca 2020

Grupa E: zwycięzca play-off B - Hiszpania (18:00, Bilbao)

Grupa E: Szwecja - Polska (18:00, Dublin)

Grupa F: Niemcy - zwycięzca play-off A/D (21:00, Monachium)

Grupa F: Portugalia - Francja (21:00, Budapeszt)


Do 1/8 finału awansują po 2 najlepsze zespoły z 6 grup oraz cztery najlepsze zespoły z 3. miejsca.

Faza pucharowa

1/8 finału

Sobota, 27 czerwca 2020

1: 2A - 2B (18:00, Amsterdam)

2: 1A - 2C (21:00, Londyn)


Niedziela, 28 czerwca 2020

3: 1C - 3D/E/F (18:00, Budapeszt)

4: 1B - 3A/D/E/F (21:00, Bilbao)


Poniedziałek, 29 czerwca 2020

5: 2D - 2E (18:00, Kopenhaga)

6: 1F - 3A/B/C (21:00, Bukareszt)


Wtorek, 30 czerwca 2020

7: 1D - 2F (18:00, Dublin)

8: 1E - 3A/B/C/D (21:00, Glasgow)


Ćwierćfinały

Piątek, 3 lipca 2020

Ćf1: zwycięzca 6 - zwycięzca 5 (18:00, St. Petersburg)

Ćf2: zwycięzca 4 - zwycięzca r 2 (21:00, Monachium)


Sobota, 4 lipca 2020

Ćf3: zwycięzca 1 - zwycięzca 3 (18:00, Baku)

Ćf4: zwycięzca 8 - zwycięzca 7 (21:00, Rzym)


Półfinały

Wtorek, 7 lipca 2020

Pf1: zwycięzca ćf1 - zwycięzca ćf2 (21:00, Londyn)

Środa, 8 lipca 2020

Pf2: zwycięzca ćf4 - zwycięzca ćf3 (21:00, Londyn)


Finał

Niedziela, 12 lipca 2020 (21:00, Londyn)


UEFA, st




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty