Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
ME siatkarzy: Ukraina pokonana2019-09-19 23:54:00

Na zakończenie fazy grupowej ME siatkarzy reprezentacja Polski rozgromiła w Amsterdamie Ukrainę 3-0. Rywalem biało-czerwonych w 1/8 finału będzie Hiszpania.


Polska - Ukraina 3-0 (25-17, 25-16, 25-15)

POLSKA: Maciej Muzaj 2, Wilfredo Leon Venero 5, Piotr Nowakowski 3, Fabian Drzyzga 3, Michał Kubiak 5, Mateusz Bieniek 4, Paweł Zatorski (L) - Dawid Konarski 10, Marcin Komenda 2, Artur Szalpuk 3, Aleksander Śliwka 3, Jakub Kochanowski 2, Karol Kłos 4. Trener: Vital Heynen.

UKRAINA: Vladyslav Didenko 1, Oleh Plotnytskyi 1, Yurij Semeniuk 2, Dmytro Viietskyi 0, Ian Iereshchenko 3, Dmytro Teryomenko 1, Horden Brova (L) - Oleh Shevchenko 4, Oleksandr Hladenko 2, Volodymyr Kovalchuk 0, Timofii Poluian 3, Maksym Drozd 3, Yuriy Tomyn 8, Denys Fomin (L). Trener: Ugis Krastins.

Mecz trwał 66 minut. Widzów 1900.


Czwartkowe wyniki ME siatkarzy:

GRUPA B (Antwerpia): Hiszpania - Niemcy 3-1, Serbia - Austria 3-0

Kolejność: 1. Serbia 5 zwyc. (15 pkt), 2. Belgia 4 (11), 3. Niemcy 2 (7), 4. Hiszpania 2 (6), 5. Słowacja 2 (5), 6. Austria 0 (1).


GRUPA D (Amsterdam): Czechy - Czarnogóra 2-3, Polska - Ukraina 3-0

Kolejność: 1. Polska 5 zwyc. (15 pkt), 2. Holandia 3 (10), 3. Ukraina 3 (9), 4. Czechy 2 (6), 5. Czarnogóra 2 (5), 6. Estonia 0 (0).


1/8 finału (21 września 2019):

1: Francja - Finlandia (Nantes, 19:30)

2: Włochy - Turcja (Nantes, 22.09, 17:00)

3: Rosja - Grecja (Ljubljana, 17:30)

4: Słowenia - Bułgaria (Ljubljana, 20:30)

5: Serbia - Czechy (Antwerpia, 17:30)

6: Belgia - Ukraina (Antwerpia, 20:30)

7: Polska - Hiszpania (Apeldoorn,20:00)

8: Holandia - Niemcy (Apeldoorn, 16:00)


Ćwierćfinały:

2: zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 4 (23 września, 20:30, Ljubljana)

4: zwycięzca meczu 7 - zwycięzca meczu 8 (23 września, 20:00, Apeldoorn)

1: zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 2 (24 września, 20:45, Nantes)

3: zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 6 (24 września, 20:30, Antwerpia)


Półfinały:

Zwycięzca meczu 4 - zwycięzca meczu 2 (26 września, 20:30, Ljubljana)

Zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 1 (27 września, 20:45, Paryż)


Finały:

O brąz (28 września, 18:00, Paryż)

O złoto (29 września, 17:30, Paryż)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty