Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
Terminarz MŚ Rosja 20182017-12-03 09:34:00

Piłkarskie MŚ odbędą się w dniach 14 czerwca - 15 lipca 2018 w Rosji.


I RUNDA

Czwartek, 14 czerwca 2018

Gr. A (Moskwa, Łużniki): Rosja - Arabia Saudyjska, 17:00


Piątek, 15 czerwca 2018

Gr. A (Jekaterynburg): Egipt - Urugwaj, 14:00

Gr. B (St. Petersburg): Maroko - Iran, 17:00

Gr. B (Soczi): Portugalia - Hiszpania, 20:00


Sobota, 16 czerwca 2018

Gr. C (Kazań): Francja - Australia, 12:00

Gr. D (Moskwa, Otkrytiye Arena): Argentyna - Islandia, 15:00

Gr. C (Sarańsk): Peru - Dania, 18:00

Gr. D (Kaliningrad): Chorwacja - Nigeria, 21:00


Niedziela, 17 czerwca 2018

Gr. E (Samara): Kostaryka - Serbia, 14:00

Gr. F (Moskwa Łużniki): Niemcy - Meksyk, 17:00

Gr. E (Rostow nad Donem): Brazylia - Szwajcaria, 20:00


Poniedziałek, 18 czerwca 2018

Gr. F (Niżny Nowgorod): Szwecja - Korea Płd., 14:00

Gr. G (Soczi): Belgia - Panama, 17:00

Gr. G (Wołgograd): Tunezja - Anglia, 20:00


Wtorek, 19 czerwca 2018

Gr. H (Sarańsk): Kolumbia - Japonia, 14:00

Gr. H (Moskwa, Otkrytiye Arena): Polska - Senegal, 17:00

Gr. A (St. Petersburg): Rosja - Egipt, 20:00


Środa, 20 czerwca 2018

Gr. B (Moskwa, Łużniki): Portugalia - Maroko, 14:00

Gr. A (Rostow nad Donem): Urugwaj - Arabia Saudyjska, 17:00

Gr. B (Kazań): Iran - Hiszpania, 20:00


Czwartek, 21 czerwca 2018

Gr. C (Samara): Dania - Australia, 14:00

Gr. C (Jekaterynburg): Francja - Peru, 17:00

Gr. D (Niżny Nowgorod): Argentyna - Chorwacja, 20:00


Piątek, 22 czerwca 2018

Gr. E (St. Petersburg): Brazylia - Kostaryka, 14:00

Gr. D (Wołgograd): Nigeria - Islandia, 17:00

Gr. E (Kaliningrad): Serbia - Szwajcaria, 20:00


Sobota, 23 czerwca 2018

Gr. G (Moskwa, Otkrytiye Arena): Belgia - Tunezja, 14:00

Gr. F (Rostow nad Donem): Korea Płd. - Meksyk, 17:00

Gr. F (Soczi): Niemcy - Szwecja, 20:00


Niedziela, 24 czerwca 2018

Gr. G (Niżny Nowgorod): Anglia - Panama, 14:00

Gr. H (Jekaterynburg): Japonia - Senegal, 17:00

Gr. H (Kazań): Polska - Kolumbia, 20:00


Poniedziałek, 25 czerwca 2018

Gr. A (Samara): Urugwaj - Rosja, 16:00

Gr. A (Wołgograd): Arabia Saudyjska - Egipt, 16:00

Gr. B (Sarańsk): Iran - Portugalia, 20:00

Gr. B (Kaliningrad): Hiszpania - Maroko, 20:00


Wtorek, 26 czerwca 2018

Gr. C (Moskwa, Łużniki): Dania - Francja, 16:00

Gr. C (Soczi): Australia - Peru, 16:00

Gr. D (St. Petersburg): Nigeria - Argentyna, 20:00

Gr. D (Rostow nad Donem): Islandia - Chorwacja, 20:00


Środa, 27 czerwca 2018

Gr. F (Jekaterynburg): Meksyk - Szwecja, 14:00

Gr. F (Kazań): Korea Płd. - Niemcy, 16:00

Gr. E (Moskwa, Otkrytiye Arena): Serbia - Brazylia, 20:00

Gr. E (Niżny Nowgorod): Szwajcaria - Kostaryka


Czwartek, 28 czerwca 2018

Gr. H (Wołgograd): Japonia - Polska, 16:00

Gr. H (Samara): Senegal - Kolumbia, 16:00

Gr. G (Sarańsk): Panama - Tunezja, 19:00

Gr. G (Kaliningrad): Anglia - Belgia, 20:00


Do II rundy awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej z 8 grup.


II RUNDA,  1/8 finału

Sobota, 30 czerwca 2018

Mecz 50: 1C - 2D (Kazań), 16:00

Mecz 49: 1A - 2B (Soczi), 20:00


Niedziela, 1 lipca 2018

Mecz 51: 1B - 2A (Moskwa, Łużniki), 16:00

Mecz 52: 1D - 2C (Niżny Nowgorod), 20:00


Poniedziałek, 2 lipca 2018

Mecz 53: 1E - 2F (Samara), 16:00

Mecz 54: 1G - 2H (Rostow nad Donem), 20:00


Wtorek, 3 lipca 2018

Mecz 55: 1F - 2E (St. Petersburg), 16:00

Mecz 56: 1H - 2G (Moskwa, Otkrytiye Arena), 20:00


ĆWIERĆFINAŁY

Piątek, 6 lipca 2018

Mecz 57: W49 - W50 (Niżny Nowgorod), 16:00

Mecz 58: W53 - W54 (Kazań), 20:00


Sobota, 7 lipca 2018

Mecz 60: W55 - W56 (Samara), 16:00

Mecz 59: W51 - W52 (Soczi), 20:00


PÓŁFINAŁY

Wtorek, 10 lipca 2018

Mecz 61: W57 - W58 (St. Petersburg), 20:00


Środa, 11 lipca 2018

Mecz 62: W59 - W60 (Moskwa, Łużniki), 20:00


O 3 MIEJSCE

Sobota, 14 lipca 2018

L61 - L62 (St. Petersburg), 16:00


FINAŁ

Niedziela, 15 lipca 2018

W61 - W62 (Moskwa, Łużniki), 17:00




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty