Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
Czternastka na EUROVOLLEY POLAND 20172017-08-15 16:29:00

Ferdinando De Giorgi, trener reprezentacji Polski siatkarzy, podał skład na CEV Mistrzostwa Europy LOTTO WEUROVOLLEY POLAND 2017.


Skład reprezentacji Polski mężczyzn na LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017:

Mateusz Bieniek – środkowy

Rafał Buszek – przyjmujący

Fabian Drzyzga – rozgrywający

Łukasz Kaczmarek – atakujący

Jakub Kochanowski – środkowy

Dawid Konarski – atakujący

Michał Kubiak –  przyjmujący

Bartosz Kurek – przyjmujący

Bartłomiej Lemański – środkowy

Grzegorz Łomacz – rozgrywający

Artur Szalpuk – przyjmujący

Łukasz Wiśniewski – środkowy

Damian Wojtaszek – libero

Paweł Zatorski – libero

                            

Sztab szkoleniowy i medyczny:

Ferdinando De Giorgi – trener

Piotr Gruszka – asystent trenera

Oskar Kaczmarczyk – III trener

Piotr Pietrzak – trener przygotowania fizycznego

Jan Sokal – lekarz prowadzący

Tomasz Pieczko – fizjoterapeuta

Michał Roczek – fizjoterapeuta

Iwo Wagner – statystyk

Andrzej Wołkowycki – kierownik

Mariusz Szyszko – rzecznik reprezentacji

Giuliano Bergamaschi – psycholog

Hubert Tomaszewski – menadżer          


Bezpośrednie przygotowania do turnieju finałowego rozpoczną się w najbliższy czwartek w Spale, gdzie kadra pozostanie do wtorku 22 sierpnia. Potem biało-czerwoni przeniosą się do Warszawy, gdzie na 24 sierpnia zaplanowana jest Ceremonia (18.30) i Mecz Otwarcia Polska – Serbia (20.30) LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym.

Terminarz LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

24 sierpnia, czwartek

17.30, Gdańsk: Finlandia – Estonia; Grupa A

17.30, Kraków: Bułgaria – Rosja; Grupa C

20.30, PGE Narodowy: Polska – Serbia; Grupa A

20.30, Kraków: Słowenia – Hiszpania; Grupa C


25 sierpnia, piątek

17.30, Szczecin: Słowacja – Czechy; Grupa B

17.30, Katowice: Holandia – Turcja; Grupa D

20.30, Szczecin: Włochy – Niemcy; Grupa B

20.30, Katowice: Belgia – Francja; Grupa D


26 sierpnia, sobota

17.30, Gdańsk: Serbia – Estonia; Grupa A

17.30, Kraków: Rosja – Słowenia; Grupa C

20.30, Gdańsk: Polska – Finlandia; Grupa A

20.30, Kraków: Bułgaria – Hiszpania; Grupa C


27 sierpnia, niedziela

17.30, Szczecin: Włochy – Słowacja; Grupa B

17.30, Katowice: Belgia – Turcja; Grupa D

20.30, Szczecin: Niemcy – Czechy; Grupa B

20.30, Katowice: Francja – Holandia; Grupa D


28 sierpnia, poniedziałek

17.30, Gdańsk: Finlandia – Serbia; Grupa A

17.30, Szczecin: Słowacja – Niemcy; Grupa B

17.30, Kraków: Słowenia – Bułgaria; Grupa C

17.30, Katowice: Holandia – Belgia; Grupa D

20.30, PGE Narodowy: Polska – Estonia; Grupa A

20.30, Szczecin: Czechy – Włochy; Grupa B

20.30, Kraków: Hiszpania – Rosja; Grupa C

20.30, Katowice: Turcja – Francja; Grupa D


29 sierpnia, wtorek

Dzień przerwy


30 sierpnia, środa

17.30, Kraków: 2A – 3C; play off 1

17.30, Katowice: 2B – 3D; play off 2

20.30, Kraków: 2C – 3A; play off 3

20.30, Katowice: 2D – 3B; play off 4


31 sierpnia, czwartek

17.30, Kraków: 1A – zwycięzca play off 3; ćwierćfinał 1

17.30, Katowice: 1B – zwycięzca play off 4; ćwierćfinał 2

20.30, Kraków: 1C – zwycięzca play off 1; ćwierćfinał 3

20.30, Katowice: 1D – zwycięzca play off 2; ćwierćfinał 4


1 września, piątek

Dzień przerwy


2 września, sobota

17.30, Kraków: zwycięzca ćwierćfinału 1 – zwycięzca ćwierćfinału 2; półfinał 1

20.30, Kraków: zwycięzca ćwierćfinału 3 – zwycięzca ćwierćfinału 4; półfinał 2


3 września, niedziela

17.30, Kraków: przegrany półfinału 1 –przegrany półfinału 2; mecz o 3. miejsce

20.30, Kraków: zwycięzca półfinału 1  – zwycięzca półfinału 2; mecz o 1. miejsce


Janusz Uznański

PZPS




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty