Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
Rozlosowano pary Pucharu Polski na szczeblu centralnym2013-06-14 16:24:00

Dzisiaj rozlosowano pary rundy przedwstępnej, wstępnej oraz pierwszej Pucharu Polski. Losowanie 1/16 finału z udziałem drużyn T-Mobile Ekstraklasy odbędzie się 25 lipca.


Runda przedwstępna – 13 lipca 

 1. AMSPN Hetman Zamość / Chełmianka Chełm - MKS Oława 

 2. Pomorski ZPN(*) - Wigry Suwałki 

 3. GKS II Bełchatów / Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Kluczbork 

 4. Małopolski ZPN(*) - Calisia Kalisz 

 5. Świętokrzyski ZPN(*) - Pelikan Łowicz 

 6. ŁKS 1926 Łomża - Radomiak Radom 

 7. Formacja Port 2000 Mostki / ŁKS Łęknica - Raków Częstochowa 

 8. Cuiavia Inowrocław / Włocłavia Włocławek - Chojniczanka Chojnice 

 9. Elana Toruń - Motor Lublin 

 10. Ruch Zdzieszowice - Siarka Tarnobrzeg 

 11. KS Polkowice - Stal Rzeszów 

 12. Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 

 13. Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo 

 14. Ursus Warszawa - Jarota Jarocin 

 15. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski / Sokół Kleczew - Wisła Płock 

 16. GKS Wikielec / Huragan Morąg - Garbarnia Kraków 

 17. Skra II Częstochowa / Rekord Bielsko-Biała - Górnik Wałbrzych 

 18. Stal Sanok / Polonia Przemyśl - Puszcza Niepołomice 

 19. Wiwa Goszcz / Olimpia Kowary - Stal Stalowa Wola 

 20. Odra Opole - Energetyk ROW Rybnik 

 21. Bałtyk Koszalin / Chemik Police - Resovia 

 22. Lech Rypin - Tur Turek 

 23. Olimpia Elbląg - Chrobry Głogów 

 24. Znicz Pruszków - Unia Tarnów 

 25. Rozwój Katowice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 

 26. Zagłębie Sosnowiec - Concordia Elbląg 

 

 Runda wstępna – 17 lipca 

 27. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 25 

 28. zwycięzca meczu 2 - zwycięzca meczu 24 

 29. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 23 

 30. zwycięzca meczu 4 - zwycięzca meczu 22 

 31. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 21 

 32. zwycięzca meczu 6 - zwycięzca meczu 20 

 33. zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 7 

 34. zwycięzca meczu 18 - zwycięzca meczu 8 

 35. zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 9 

 36. zwycięzca meczu 16 - zwycięzca meczu 10 

 37. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 11 

 38. zwycięzca meczu 14 - zwycięzca meczu 12 

 wolny los - zwycięzcy meczów 13, 26 

 

 I runda – 24 lipca 

 zwycięzca meczu 27 - Stomil Olsztyn 

 zwycięzca meczu 28 - GKS Katowice 

 zwycięzca meczu 29 - GKS Tychy 

 zwycięzca meczu 30 - Zawisza Bydgoszcz 

 zwycięzca meczu 31 - Arka Gdynia 

 zwycięzca meczu 32 - Miedź Legnica 

 zwycięzca meczu 33 - Cracovia 

 zwycięzca meczu 34 - Okocimski KS Brzesko 

 zwycięzca meczu 35 - Olimpia Grudziądz 

 zwycięzca meczu 36 - Kolejarz Stróże 

 zwycięzca meczu 37 - Flota Świnoujście 

 zwycięzca meczu 38 - Bogdanka Łęczna 

 zwycięzca meczu 13 - Dolcan Ząbki 

 zwycięzca meczu 26 - Warta Poznań 

 Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 

 Łódzki KS - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

(pzpn.pl)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty