Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > ABC klasa
KSPN Pogoń Kraków szkoli greckich trenerów2019-03-02 14:17:00

Niezbyt często zdarza się, by polscy trenerzy dzielili się swoją wiedzą poza granicami kraju. Tym bardziej w klubach pokroju Olympiakosu Pireus. Niedawno przebywał tam Marek Dragosz, dyrektor sportowy KSPN Pogoń Kraków, by prowadzić zajęcia szkoleniowe dla trenerów pracujących w akademii greckiego klubu.


Szkolenie dla trenerów akademii greckiego klubu dotyczyło dwóch elementów: koncentracji w kontekście umiejętności zarówno zawodników, jak i szkoleniowców oraz przywództwa i liderowania w zespole. Praca, którą Marek Dragosz wykonał w Pireusie to kolejny, namacalny efekt współpracy, którą KSPN Pogoń Kraków nawiązała niedawno z potentatem z Hellady.


- Nie chcę, by to brzmiało nieskromnie, ale to nie pierwsze takie doświadczenie dla mnie. Zdarzyło mi się pracować dla trenerów i bramkarzy w takich klubach jak Real Sociedad San Sebastian, Crystal Palace czy Sporting Lizbona. Mimo to warsztaty dla kadry trenerskiej w Olympiakosie były fantastycznym czasem. Pracujący tam szkoleniowcy są szalenie otwarci, dlatego wymiana doświadczeń była tym bardziej wartościowa - powiedział Marek Dragosz.


KSPN Pogoń (D)


dragosz8.jpg
dragosz1.jpg
dragosz2.jpg
dragosz3.jpg
dragosz4.jpg
dragosz5.jpg
dragosz6.jpg
dragosz7.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty