Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > ABC klasa
Artur Szmit nowym prezesem Pogoni Miechów2016-07-01 16:17:00

Jak już informowaliśmy, Mariusz Malicki po dwóch latach przestał być prezesem Zarządu MKS Pogoń. Na jego miejsce wybrano młodego przedsiębiorcę z Miechowa Artura Szmita, który wprawdzie nie uprawiał futbolu, ale kocha piłkę i z miechowskim klubem jest związany od najmłodszych lat.


W walnym zebraniu członków MKS Pogoń, któremu przewodniczył Jan Paweł Janus, uczestniczyło 21 osób. Powodem rezygnacji Malickiego z funkcji prezesa była - jak powiedział - niemożność dalszego łączenia obowiązków pracownika Urzędu Gminy i Miasta ze społecznym pełnieniem funkcji prezesa Pogoni. Zadecydowały też względy rodzinne, ale nie należy pomijać faktu, że wpływ na taką decyzję mógł mieć również spadek do klasy A po roku bytności w krakowskiej okręgówce. Wysłuchano obszernego sprawozdania z dwuletniej działalności ustępującego prezesa Mariusza Malickiego.


Jedynym kandydatem na funkcję nowego sternika klubu był dotychczasowy członek Zarządu Pogoni - Artur Szmit. Kandydaturę zaaprobowano jednogłośnie.


- Najpilniejszym wyzwaniem jest obecnie znalezienie nowego trenera, gdyż dotychczasowy szkoleniowiec Marek Kowalski złożył rezygnację z pracy z seniorami. Utrzymujemy wszystkie grupy dziecięce i młodzieżowe, które dotychczas były prowadzone w Pogoni. Inne decyzje dotyczące naszej tegorocznej pracy zapadną podczas najbliższych zebrań roboczych – zapowiedział między innymi Artur Szmit.


Wybrano nowy zarząd klubu, który został powiększony do 10 osób. W jego skład weszli: Mirosław Jaśkiewicz, Paweł Podyma, Marek Podyma, Mieczysław Kądziołka, Łukasz Kosałka, Mariusz Malicki, Zbigniew Piwowarski, Jan Perzyński i Andrzej Żarnowiecki. Komisję Rewizyjną tworzą Piotr Dróżdż, Jan Paweł Janus i Stanisław Kita.


ZW 


a.szmit.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty