Strona główna > Główna środek > ABC klasa
A Olkusz: Spóźniony zapłon Pogoni wreszcie odpalił, od 0-3 do 9-3!2014-09-21 16:00:00

Niecodzienny przebieg miał mecz olkuskiej A klasy w Miechowie. Pogoń przegrywała z Laskowianką 0-3, by wygrać 9-3! Liderem jest AP Przebój Wolbrom z imponującym bilansem 7 zwycięstw w 7 spotkaniach.

7. kolejka A klasy olkuskiej:

Pogoń Miechów – Laskowianka Laski 9-3 (1-3)

9-3 Dawid Byrski 90+4

Sędziował Paweł Kania (KS Olkusz). Widzów 100.

Wspaniała walka do końca, wysoki wynik i zasłużony hat trick napastnika Pogoni - Dawida Byrskiego. A w pierwszej połowie trener gospodarzy Ryszard Kazieczko łapał się za głowę i krzyczał zza linii autowej: Co wy robicie? Czy ja śnię...?

Z ławki rezerwowych usunięty został trener Pogoni Ryszard Kazieczko, który - jak wpisał do załącznika sędzia - w 64. minucie wbiegł na boisko i wymienił niecenzuralne słowa z zawodnikiem nr 15, Radimem Zouharem. Wcześniej, w 54. minucie, z ławki gości usunięty został kierownik drużyny Jarosław Siodłak.

AP Przebój Wolbrom - Legion Bydlin 10-2

Centuria Chechło - Piliczanka II Pilica 2-1 (1-0)

1-0 Mateusz Kopeć 44

1-1 Łukasz Musialski 56

2-1 Maciej Kwaśny 78

Sędziował Michał Baldy (KS Olkusz).

Prądnik Sułoszowa - Sokół Gołaczewy 4-3 (1-2)

Unia Jaroszowiec - Ospel Wierbka 1-4

Czapla Czaple Małe - Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 7-0 (4-0)

7-0 Wojciech Kardaś 86

Sędziowała Joanna Ściepura (KS Olkusz). Czerwona kartka: Dariusz Petlic (Dłubnia, 35, dwie żółte).

Strumyk Zarzecze - Wielmożanka Wielmoża 1-5 (1-2)

1-0 Piotr Głowacki 3 (samob.)

1-1 Damian Bąk 17

1-2 Damian Bąk 37

1-3 Damian Bąk 58

1-4 Damian Bąk 81

1-5 Damian Bąk 89