Strona główna > Główna środek > ABC klasa
A klasa Kraków: 5-1 Tramwaju z Wawelem, przerwany mecz Dąbskiego z Nadwiślanem2014-09-10 22:27:00

Mecz Wawelu z Tramwajem odbył się w środę na bocznym boisku Wawelu przy ul. Bronowickiej. Wygrali pewnie goście i są jedynym zespołem w grupie II krakowskiej klasy A bez porażki. W zespole Tramwaju zadebiutował Maciej Wejner, który dzisiaj został uprawniony do nowego klubu. Ten 29-letni zawodnik wcześniej grał m.in. w Karpatach Siepraw, MZKS Kozienice, KS Kozienice-Janików, Liszczance, Zielonce Wrząsowice, Czarnochowicach i w ostatnim sezonie w Grębałowiance.

1-5 Dawid Wrzodek 83

Sędziowali: Sławomir Radwański - Jakub Pieprzyk, Piotr Koźmiński (KS Kraków). Żółta kartka - Przemysław Skoczek.

WAWEL: Pałka-Kasiński - Szegiera, R. Bętkowski, Jachym, Mianowski, Gołpyś, Skoczek (53 Mączyński), Kraj (53 Kliś), Kunowski, Pigulski, Bąba (68 Strumiński). Trener: Mieczysław Będkowski.

TRAMWAJ: Brzostkiewicz - Wejner, Szewczyk, Rakowski, B. Osuch (64 Biale), Makówka (78 J. Osuch), Suślik, Szura, Piechówka, Martynus (46 D. Osuch), Wrzodek. Trener: Łukasz Szewczyk.

W innych środowych meczach grupy II:

Dragon Szczyglice - Górzanka Nawojowa Góra 5-1

Zwierzyniecki Kraków - Prądniczanka II Kraków 0-4

Armatura Kraków - Sportowiec Modlniczka 5-1

Kmita II Zabierzów - Rybitwy Kraków 4-3

Wanda Nowa Huta - Błękitni Modlnica 4-3

Mecz Dąbskiego Kraków z Nadwiślanem Kraków został przerwany przez sędziego Andrzeja Wilka z Krakowa w 71 minucie przy stanie 1-1 ze względu na naruszenie nietykalności arbitra (zawodnik Dąbskiego Robert Ziółkowski po otrzymaniu czerwonej kartki kopnął piłkę w kierunku asystena nr 1, a następnie oblał go wodą z butelki). W czasie schodzenia do szatni gracze drużyny gospodarzy obrażali wulgarnie całą trójkę sędziowską - napisał w sprawozdaniu rozjemca.

Po 4. kolejkach na czele tabeli znajduje się Tramwaj - 10 pkt. wyprzedzający Prądniczankę II i Błękitnych - po 9.